Filtruj

Praca Przy Stanowisku - Rogoźno

256-258 z 258 ofert pracy

Praca - Księgowa/y

MONIKAMONIKA
Połaniec

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: 1.Ewidencja dokumentów księgowych, księgowanie i dekretacja dokumentów zakupu i sprzedaży 2. Uzgadnianie sald rozrachunków z kontrahentami. 3.Rozliczanie płatności oraz analiza kont księgowych 4.Uzgadnianie rejestrów VAT 6.Prowadzenie ewidencji środków trwałych WYMAGANIA: 1...

12.10.202312.10.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca na stanowisku Kierowca-Kurier kat. B

MIŁOSZMIŁOSZ
Jamno

Praca Kierowca-Kurier kat. B polega na dostarczaniu oraz odbieraniu przesyłek kurierskich Wyposażam w skaner służbowy oraz auto dostawcze praca na umowę o prace lub zlecenie kwestia dogadania Stała trasa Koszalin lub okolice Koszalina Wymagania - ważne prawo jazdy - chęci do pracy Miłe widzian...

24.09.202324.09.2023

Pracownik kancelaryjny

JUSTYNAJUSTYNA
Tarnobrzeg

Zatrudnię osobę na stanowisku pracownik kancelaryjny w Kancelarii Adwokackiej w Tarnobrzegu. Wymagane wykształcenie wyższe bądź licencjackie (prawnicze, administracyjne, humanistyczne), doświadczenie na podobnym stanowisku oraz biegła umiejętność posługiwania się komputerem, pisania w programie Word...

04.09.202304.09.2023