Filtruj

Praca Przygotowywanie Posilkow - Gdańsk

1-3 z 3 ofert pracy

Kucharz małej gastronomii

GALEON CZARNA PERŁAGALEON CZARNA PERŁA
Gdańsk

Tawerna Czarna Perła znajdująca się na statku pasażerskim Czarna Perła w Gdańsku poszukuje chętnych do pracy na stanowisku kucharz małej gastronomii. Wymagamy pełnej dyspozycyjności w okresie od 1 lipca do 30 sierpnia oraz częściowej dyspozycji w pozostałym okresie zatrudnienia. Nie wymagamy doświad...

19.02.202419.02.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Lemur Park w Rumii zatrudni pracowników

PATRYKPATRYK
Rumia

Dzień dobry, Poszukujemy nowych pracowników do naszego Parku Rozrywki (Lemur Park w Rumi) na wybrane stanowiska: Praca w punkcie gastronomicznym Opiekun w Placu Zabaw Pracownik Zoo Umowa zlecenie. Poszukujemy zarówno osób zainteresowanych pracą na pełen etat, jak i tych, którzy mogą pracować j...

06.04.202406.04.2024

Barista - barman do restauracji Spoko w Sopocie

SPOKO.RESTAURACJASPOKO.RESTAURACJA
Sopot

Obowiązki: Przygotowywanie i podawanie napojów. Przyjmowanie zamówień na posiłki i napoje. Polecanie i rekomendowanie klientom wybranych pozycji menu. Przyjmowanie zapłat. Dbanie o odpowiedni stan i konserwacja sprzętu. Utrzymanie miejsca pracy w czystości. Wymagania: książeczka sanepid doś...

28.02.202428.02.2024
od 27 zł
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0443 s