Filtruj

Praca Psycholog - Opatów

16-18 z 18 ofert pracy

Nauczyciel przedszkolny

MARIUSZMARIUSZ
Ostrowiec Świętokrzyski

Przedszkole w Starachowicach zatrudni: Nauczyciela edukacji przedszkolnej, psychologa. Prosimy o przesyłanie CV....

20.08.202420.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

NAUCZYCIEL PSYCHOLOG SZKOLNY

ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGOZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO

Zakres obowiązków: Praca psychologa, konsultacje, rozmowy z uczniami, rodzicami, wsparcie, udzielanie porad, pomoc młodemu człowiekowi. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) uprawnienie - Przygotowanie pedagogiczne Umiejętność pracy z uczniem, komunikacji, empatia....

18.07.202418.07.2024

Stacja Paliw bp Reszka/Żarska Wieś/Umowa o pracę/ Pełny etat

BP POLSKA SERVICES SP. Z O.O.BP POLSKA SERVICES SP. Z O.O.
Łagów

bp jest jednym z najszybciej rozwijających się koncernów energetycznych świata, który posiada już ponad 565 stacji benzynowych w Polsce oraz ponad 18 tysięcy stacji na świecie. W związku z dynamicznym rozwojem sieci, poszukujemy kandydatek i kandydatów na stanowisko: Specjalista Obsługi Klienta Lo...

25.04.202425.04.2024
od 5590 zł