Filtruj

Praca Publiczny - Nowy Sącz

31-32 z 32 ofert pracy

PSYCHOLOG

PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE PROMYCZEK, EWA CIDYŁOPRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE PROMYCZEK, EWA CIDYŁO
Łącko

Zakres obowiązków: Pomoc psychologiczna dla dzieci, rodziców i nauczycieli w przedszkolu. Sporządzanie diagnozy psychologicznej dzieci w przedszkolu. Praca w Łącku w wymiarze 9/21 etatu w godz. 9.00-15.00 (godziny do ustalenia). Kontakt tel. 600585114 Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe ...

14.06.202414.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

OPIEKUNKA DZIECIĘCA/NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE I ZŁOBEK MISIEK W NOWYM SĄCZU, KRYSTYNA GURBANIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE I ZŁOBEK MISIEK W NOWYM SĄCZU, KRYSTYNA GURBA
Żeleźnikowa Wielka

Zakres obowiązków: Opieka nad dziećmi w przedszkolu/żłobku. Wymagane wykształcenie wyższe pedagogiczne licencjackie/ magisterskie - kierunkowe o specjalności pedagogika opiekuńczo-wychowawcza lub pokrewne pedagogiczne lub przedszkolne. Dodatkowo mile widziane uprawnienia do pracy z dziećmi z niepełn...

10.06.202410.06.2024