Filtruj

Praca Rachunkowosc - Szczecin

61-63 z 63 ofert pracy

KSIĘGOWY / KSIĘGOWA

SPÓŁDZIELCZE BIURO ZARZĄDZANIA NIERUCHOMOŚCIAMI NATURASPÓŁDZIELCZE BIURO ZARZĄDZANIA NIERUCHOMOŚCIAMI NATURA
Przecław

Zakres obowiązków: Naliczanie i księgowanie opłat czynszowych i rozliczeń mediów,fakturowanie, księgowanie wpłat, wyciągów bankowych, wystawianie not obciążeniowych, obsługa klientów bezpośrednia, telefoniczna i mailowa, inne zadania z zakresu obsługi księgowej wspólnot i ich kontrahentów. Wymagan...

03.04.202403.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Księgowy / Księgowa

HYDRAULIKA SIŁOWA “SKRAW-MET” SP. Z O.O. SP. K.HYDRAULIKA SIŁOWA “SKRAW-MET” SP. Z O.O. SP. K.
Wąwelnica

Księgowy / Księgowa Twój zakres obowiązków Dekretacja oraz księgowanie faktur sprzedaży i faktur kosztowych Księgowanie innych dokumentów księgowych (PK, RMK) Windykacja należności Analiza rozrachunków Przygotowanie danych do deklaracji VAT Przygotowanie danych do deklaracji INTRASTAT Pomoc w sporzą...

30.03.202430.03.2024

Praca zdalna - kancelaria prawna

J.O.J.O.
Gryfino

Firma poszukuje osób do współpracy w ramach outsourcingu obsługi kancelarii komorniczych. NIEZBĘDNE DOŚWIADCZENIE W PRACY W KANCELARII KOMORNICZEJ. Oferta dla osób z wykształceniem prawniczym, księgowym czy administracyjnym lub studentów prawa, administracji, rachunkowości i księgowania, a także dl...

04.03.202404.03.2024
od 1000 zł