Filtruj

Praca Realizacji Produkcji - Głowno

151-153 z 153 ofert pracy

Pracownik produkcji

MONIKAMONIKA
Ozorków

Twoje Obowiązki: obsługa maszyn linii produkcyjnej i bieżący nadzór nadzór nad prawidłowością przebiegu procesu technologiczno - produkcyjnego Nasze oczekiwania: sumienność komunikatywność odpowiedzialność dobra umiejętność organizacji pracy Oferujemy: zatrudnienie na umowę o pracę (pełny e...

19.09.202319.09.2023
od 4600 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Spawacz / Ślusarz

PIOTR ODZIEMEKPIOTR ODZIEMEK
Łódź

JCP TECHNIC to firma, która oferuje projekt i budowęmaszyn, linii produkcyjnych lub innych elementów wspomagających. Jesteśmy doświadczoną i ambitną firmą gwarantującą pełne zaangażowanie przy realizacji projektów naszych Klientów. Prowadzimy również działalność w zakresie produkcji i montażu konst...

21.07.202321.07.2023

Operator wózka widłowego

POLSKI OGÓD SP. Z O.O.POLSKI OGÓD SP. Z O.O.
Skierniewice

Jesteśmy jedną z najlepiej rozpoznawalnych i obdarzonych największym zaufaniem polskich marek. Mamy pozycję lidera w kategorii mrożonych warzyw i owoców oraz bardzo silną pozycję w kategorii soków, nektarów i napojów niegazowanych w Polsce. O zaufaniu, jakim darzą nas konsumenci świadczy nie tylko ...

11.07.202311.07.2023
od 5500 zł