Filtruj

Praca Recepcji Hotelowej

76-78 z 78 ofert pracy

Hotel Victoria SC Bolszewo/ Wejherowo Recepcja

HOTEL VICTORIAHOTEL VICTORIA
Wejherowo

Wymagania- umiejętność biegłej obsługi komputera- pełna dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym- wysoka kultura osobista- zdolności komunikacyjne i interpersonalneZainteresowane osoby spełniające powyższe warunki prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres : infoAThotelvictoriaDOT...

13.06.202413.06.2024

Pokojowa Hotel Klub Sosnowy Warszawa Wawer

RECEPCJARECEPCJA
Warszawa

PRACA OD ZARAZ Twój zakres obowiązków: Do obowiązków osoby zatrudnionej należeć będzie: - utrzymanie porządku w pokojach hotelowych, salach konferencyjnych oraz częściach ogólnodostępnych, - wymiana pościeli oraz ręczników, - przyjmowanie i rozliczanie dostaw z pralni. Nasze wymagania: - punk...

Umowa o pracęumowa o pracę

RECEPCJONISTA HOTELOWY

PRZESIĘBIORSTWO GASTRONOMICZNO-HOTELOWE PRZY MIŁEJ SP. Z O.O.PRZESIĘBIORSTWO GASTRONOMICZNO-HOTELOWE PRZY MIŁEJ SP. Z O.O.
Złotoryja

Zakres obowiązków: Sprawna i profesjonalna obsługa gości hotelowych w recepcji hotelu, udzielanie niezbędnych informacji dotyczących zasad pobytu w hotelu Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe umiejętność - Umiejętność obsługi komputera...