Filtruj

Praca Reczne Malowanie

1-2 z 2 ofert pracy

STYLISTKA PAZNOKCI

nowa oferta
STUDIO FRYZUR PATRYCJA TEKIELSKA-DZIURASTUDIO FRYZUR PATRYCJA TEKIELSKA-DZIURA
Kraków

Zakres obowiązków: Stylizacje manicure i pedicure na wysokim poziomie, utrzymywanie czystości w salonie. Praca w godzinach 10-20. Możliwość pracy na jedną zmianę lub dwie zmiany. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe zawód - Manikiurzystka Umiejętności: wykonywanie ozdób ręczni...

23.04.202423.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Malarz / Home Decorator

GSI GRUPA SP. Z O.O.GSI GRUPA SP. Z O.O.
Płock

Stanowisko: Home Decorator Opis stanowiska: Poszukujemy osoby z silnym zmysłem estetyki i doskonałymi umiejętnościami manualnymi na stanowisko Home Decoratora . Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za praktyczne wykonywanie projektów aranżacji wnętrz, zapewniając wysoką jakoś...

03.04.202403.04.2024
od 12000 zł
Samozatrudnieniesamozatrudnienie