Filtruj

Praca Referent Ksiegowosci - Warszawa

1-3 z 3 ofert pracy

Referent Działu Księgowości - Warszawa Mokotów

nowa oferta
SOLID SECURITY SP. Z O.O.SOLID SECURITY SP. Z O.O.
Warszawa

Co możemy Ci zaoferować? Gwarancję stabilnego zatrudnienia w oparciu o umowę o prace po okresie próbnym Pracę w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku Możliwości rozwoju zawodowego w strukturach naszej firmy oraz zdobycie cennego doświadczenia Gwarantujemy ciekawą i odpowiedzialną prac...

23.04.202423.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

REFERENT W WYDZIALE KSIĘGOWOŚCI K/M

ZAKŁAD REMONTÓW I KONSERWACJI DRÓGZAKŁAD REMONTÓW I KONSERWACJI DRÓG
Warszawa

Zakres obowiązków: - Księgowanie dokumentów według wskazań, - Uzgadnianie sald ksiąg rachunkowych, - Prowadzenie weryfikacji i ewidencji środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych oraz wyposażenia, - Udział w rozliczaniu inwentaryzacji środków trwałych, - Współpraca w czynnościach związa...

17.04.202417.04.2024

Asystentka / Asystent ds. księgowości

ABAKUS SP. Z O.O.ABAKUS SP. Z O.O.
Warszawa

Firma handlowa Abakus Sp. z o.o., Warszawa Włochy - poszukuje osoby na stanowisko: Referent ds. księgowości. Obowiązki : W ramach księgowości: Księgowanie i dekretowanie faktur kosztowych krajowych oraz wyciągów bankowych Przygotowanie dokumentów do płatności oraz eksport przelewów z systemu do ...

30.05.202330.05.2023