Filtruj

Praca Referent - Białystok

1-3 z 3 ofert pracy

Referent

SŁUŻBA CYWILNASŁUŻBA CYWILNA
Białystok

Kuratorium Oświaty w Białymstoku Podlaski Kurator Oświaty poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Referent do spraw obsługi kancelaryjno-administracyjnej urzędu w Wydziale Kadr i Organizacji Kuratorium Oświaty w Białymstoku Referent Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy: Przyjmuje i r...

25.03.202425.03.2024

Referent

Białystok

Kuratorium Oświaty w Białymstoku Podlaski Kurator Oświaty poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Referent do spraw prowadzenia archiwum zakładowego w Wydziale Kadr i Organizacji Kuratorium Oświaty w Białymstoku Referent Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy: Prowadzi archiwum zakłado...

15.03.202415.03.2024

REFERENT DS. SPRZEDAŻY

nowa oferta
ST TWAROWSCY SP. J.ST TWAROWSCY SP. J.
Zaścianki

Zakres obowiązków: Sprzedawca (Referent ds. sprzedaży) obsługuje kupujących, udzielając informacji o sprzedawanych towarach oraz doradza w ich wyborze. Poza tym jest odpowiedzialny za przyjęcie towaru, kontrolowanie jego jakości i eksponowanie go. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe umiejęt...

22.04.202422.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0325 s