Filtruj

Praca Referent - Pabianice

61-63 z 63 ofert pracy

Inspektor nadzoru budowlanego

SŁUŻBA CYWILNASŁUŻBA CYWILNA
Łódź

Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Łodzi Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Inspektor nadzoru budowlanego Referat Inspekcji i Kontroli Inspektor nadzoru budowlanego Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy: przeprowadzanie inspekcji b...

17.02.202417.02.2024

Inspektor

Łódź

Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Łodzi Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Inspektor do spraw postępowań administracyjnych Referat Inspekcji i Kontroli Inspektor Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy: przeprowadzanie inspekcji bud...

Referent / pracownik biurowy

SOLID MCGSOLID MCG
Łódź

Opis stanowiska: • księgowanie dokumentów • wykonywanie raportów, sprawozdań • weryfikacja prawidłowości wprowadzonych danych • archiwizacja dokumentów Oczekiwania: • skrupulatność • odpowiedzialność • dokładność • dyspozycyjność • sumienność • bardzo dobra znajomość programów Open Office...

05.07.202305.07.2023
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0235 s