Filtruj

Praca Regionalny Menedzer Sprzedazy - Olsztyn

1-2 z 2 ofert pracy

Regionalny menedżer sprzedaży (żywienie zwierząt - bydło)

GRAFTON RECRUITMENT SP. Z O.O.GRAFTON RECRUITMENT SP. Z O.O.
Olsztyn

Twoje zadania: sprzedaż komponentów żywieniowych dla bydła pozyskiwanie klientów w podległym województwie badanie potrzeb gospodarstw i doradzanie klientom opracowywanie rozwiązań dopasowanych do potrzeb klientów doradztwo techniczne oraz żywieniowe Czego oczekujemy: co najmniej 2 lata doświadczenia...

22.04.202422.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Menedżer Regionalny OZE

POLENERGIA FOTOWOLTAIKA S. A.POLENERGIA FOTOWOLTAIKA S. A.
Olsztyn

Menedżer Regionalny OZE Twój zakres obowiązków Zarządzanie zespołem rozproszonym w spółce należącej do największej prywatnej grupy energetycznej w Polsce. Rozwój zespołu sprzedażowego w podległym regionie. Współtworzenie i realizacja planu sprzedaży. Monitorowanie, analiza i optymalizacja realizacji...

04.03.202404.03.2024