Filtruj

Praca Reklamacji - Pabianice

76-77 z 77 ofert pracy

Zaopatrzeniowiec/ Zakupowiec

GAMON TRUCKS SP. Z O.O.GAMON TRUCKS SP. Z O.O.
Konstantynów Łódzki

Zakres obowiązków: · wysyłanie zapytań i weryfikacja ofert, · zamawianie i zakup części do samochodów ciężarowych, · monitorowanie i uzupełnianie stanów minimalnych na magazynie, · inwentaryzacja magazynu, · reklamacja części u dostawców. Wymagania: · znajomość programu Subiekt GT, · znajomo...

08.11.202308.11.2023
od 4300 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Kontroler jakości

JAKUB HENDZLIKJAKUB HENDZLIK
Łódź

Do zadań na stanowisku należą: przeprowadzanie kontroli jakościowych produkowanych elementów sprawdzenie zgodności produktu z rysunkiem poglądowym i ustaloną technologią produktu prace manualne związane z potwierdzeniem kontroli jakości kontrola poprawności pakowania, znakowania, etykietowania ...

03.10.202303.10.2023
od 5000 zł