Filtruj

Praca Remont - Kutno

16-18 z 18 ofert pracy

ELEKTRYK UTRZYMANIA RUCHU R59/1436-719/24

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Chodecz

Numer oferty: StPr/24/1437Obowiązki:Okablowywanie wszelkich instalacji elektrycznych. Podłączanie szaf sterowniczych oraz paneli kontrolnych. Montaż tras kablowych. Przeprowadzanie testów i serwisowanie urządzeń regularne wykonywanie prac remontowych, konserwatorskich, a także przeglądów okresowych....

17.06.202417.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Stolarz okrętowy/ Szkutnik - STOCZNIA W DANII

ATN SERVICE APSATN SERVICE APS
Gostynin

Nasz duński kontrahent - specjalizujący się w przemyśle stoczniowym, poszukuje stolarzy okrętowych / stolarzy stoczniowych / szkutników do różnych zleceń. Praca odbywać się będzie w malowniczej miejscowości na zachodnim wybrzeżu Danii. Pierwszym zleceniem jest renowacja drewnianych szkieletów/konstr...

26.05.202426.05.2024

Montażysta konstrukcji i osłon okiennych

KAROL LUBASKAROL LUBAS
Janki

Opis stanowiska: Montaż zadaszeń tarasu, żaluzji, rolet oraz innych. Obowiązkowe doświadczenie w branży budowlanej, remontowej lub mechanicznej oraz umiejętność obsługi różnych elektronarzędzi. Praca w godzinach 7:00-16:00 w rejonie Warszawy i okolic. Sporadycznie delegacje w Polsce. Pracujemy w z...

01.03.202401.03.2024
od 7000 zł