Filtruj

Praca Remontowa - Zakopane

16-18 z 18 ofert pracy

Magazynier/ Złota Rączka

P.H.U. EJ-STALP.H.U. EJ-STAL
Nowy Targ

Zakres obowiązków:-przyjmowanie, magazynowanie i wydawanie towarów z magazynu zgodnie z obowiązującymi procedurami,-sprawdzanie zgodności dostaw z dokumentacją,-rozładunek i załadunek towaru,-drobne prace remontowe,-prace porządkowe na terenie firmy.Wymagania:-mile widziane uprawnienia na wózek widł...

08.05.202408.05.2024

Praca dla Konserwatora w Białce Tatrzańskiej

EWAEWA
Białka Tatrzańska

Zatrudnimy konserwatora w Kompleksie Apartamentów w Białce Tatrzańskiej. Oferujemy dobre warunki zatrudnienia oraz pracę w sympatycznym zespole. Prosimy o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 09.00 do 15.00 pod numerem: 185065527 Wymagania: -Własna działalność gospodarcza (mi...

25.07.202325.07.2023
Samozatrudnieniesamozatrudnienie

Firma SKI-BUD Zatrudni Operatora Koparki z doświadczeniem

JAKUBJAKUB
Nowy Targ

Firma SKI-BUD zatrudni Pracowników na stanowisko: Operator koparki + pracownik ogólnobudowlany Wymagamy: kwalifikacji na operatora koparki; doświadczeniem na koparkach kołowych; mile widziane doświadczenie w pracy na koparkach dwudrogowych (kolejowych) gotowości do łączenia pracy operatora kop...

21.07.202321.07.2023
od 12000 zł