Filtruj

Praca Remonty - Drawsko Pomorskie

16-18 z 18 ofert pracy

OPERATOR SPYCHARKI

KOPALNIA SUROWCÓW MINERALNYCH MIELENKO, BOLESŁAW DANILEWICZKOPALNIA SUROWCÓW MINERALNYCH MIELENKO, BOLESŁAW DANILEWICZ
Mielenko Drawskie

Zakres obowiązków: obsługa spycharki na terenie żwirowni (praca na wyrobisku), branie udziału w konserwacji i remontach maszyn Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Operator spycharki kl. I staż pracy ogółem - lata: 5...

20.05.202420.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Partner do prowadzenia istniejącego salonu PLAY – Czaplinek

I4-MOBILE DEALER SIECI PLAYI4-MOBILE DEALER SIECI PLAY
Czaplinek

Opis oferty pracy:Firma I4-Mobile działa na rynku telefonii komórkowej w całej Polsce. Dzisiaj jesteśmy w pierwszej dziesiątce największych Dealerów P4, operatora sieci PLAY. Obecnie poszukujemy, partnera do prowadzenia SALONU TELEFONII KOMÓRKOWEJ Play w miejscowość: CzaplinekCZYM SIĘ WYRÓŻNIAMY?• 2...

03.05.202403.05.2024

Pracownik gospodarczy

ŚWIDWIŃSKI OŚRODEK KULTURY W ŚWIDWINIEŚWIDWIŃSKI OŚRODEK KULTURY W ŚWIDWINIE
Świdwin

Prace porządkowe na terenie zamku, utrzymywanie zielni na podzamczu, drobne remonty, prace konserwatorskie i naprawy....

15.04.202415.04.2024