Filtruj

Praca Remonty - Kwidzyn

16-18 z 18 ofert pracy

PRACOWNIK UTRZYMANIA RUCHU- ELEKTROMONTER

GRUPA INCO S. A.GRUPA INCO S. A.
Susz

Zakres obowiązków: Wykonywanie bieżących napraw oraz planowanych przeglądów, konserwacji i remontów maszyn, urządzeń, instalacji elektrycznych i pneumatycznych. Wykonywanie nowych instalacji elektrycznych oraz montaż nowych maszyn i urządzeń. Obsługa prostowników do ładowania akumulatorów. Wymagani...

22.04.202422.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

pracownik do montażu zbiorników podziemnych i kanalizacji zewnętrznych

MAT-INSTALMAT-INSTAL
Pelplin

szukam do pracy przy montażu oczyszczalni przydomowych , zbiorników na wodę deszczową, mile widziane prawo jazdy i umiejętności remontowe . poszukiwany też operator na koparko-ładowarkę...

20.02.202420.02.2024
od 30 zł

Mechanik utrzymania ruchu

KRONOS-POLYMER SP. Z O.O.KRONOS-POLYMER SP. Z O.O.
Gniew

Poszukujemy osoby na stanowisko: MECHANIK UTRZYMANIA RUCHU Zakres obowiązków: wykonywanie zaplanowanych oraz bieżących napraw i remontów maszyn i urządzeń nadzór, konserwacja, naprawa, urządzeń na terenie zakładu przeprowadzanie pomiarów i testów Wymagani: posiadanie doświadczenia na takim sa...

28.09.202328.09.2023