Filtruj

Praca Restauracja Tam Gdzie Zawsze - Kołobrzeg

76-78 z 78 ofert pracy

Kelner kelnerka barman

SEBASTIANSEBASTIAN
Dźwirzyno

Zatrudnimy kelnerów, deserantów, barmanów i osoby do obsługi sali w dynamicznie rozwijającej się restauracji Pobite Gary w Dźwirzynie pod Kołobrzegiem. Zapewniamy stabilną pracę w fajnym zespole, wysokie zarobki, wyżywienie, zakwaterowanie i premię za przepracowany sezon. Praca do końca września. M...

04.03.202404.03.2024
od 6500 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Pracownik przygotowujący posiłki typu fast food

“AMREST” SP. Z O.O.“AMREST” SP. Z O.O.
Jarkowo

WYKONYWANIE ZLECONYCH CZYNNOŚCI W RAMACH PROWADZENIA SPRZEDAŻY W RESTAURACJI, PRZYGOTOWYWANIE POSIŁKOW, CZYNNOŚCI SPRZĄTAJĄCE...

30.01.202430.01.2024

PRACOWNIK PRZYGOTOWUJĄCY POSIŁKI TYPU FAST FOOD

AMREST SP. Z O.O.AMREST SP. Z O.O.
Jarkowo

Zakres obowiązków: WYKONYWANIE ZLECONYCH CZYNNOŚCI W RAMACH PROWADZENIA SPRZEDAŻY W RESTAURACJI, PRZYGOTOWYWANIE POSIŁKOW, CZYNNOŚCI SPRZĄTAJĄCE Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące...

Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0280 s