Filtruj

Praca Restauracja - Choszczno

1-3 z 3 ofert pracy

kucharka CHOSZCZNO

KASIAKASIA
Choszczno

CHOSZCZNODzień dobry, do naszej restauracji łączącej w sobie kuchnię polską, oraz pizzerię poszukujemy KUCHARZA z doświadczeniem :)Oczekujemy umiejętności w przygotowywaniu takich dań jak: pizza/sałatki/makaronPo okresie próbnym- umowa o prace. Stawka w zależności od doświadczenia 26-28zł netto/hPra...

02.04.202402.04.2024

Kucharza lub Kucharkę do pracy w Restauracji zatrudnię

PAWEŁPAWEŁ
Choszczno

Obowiązki: Pieczenie, grillowanie, gotowanie na parze i gotowanie tradycyjne mięs, warzyw, ryb, drobiu i innych produktów spożywczych. Przygotowanie składników do gotowania, w tym porcjowanie, siekanie i przechowywanie żywności. Monitorowanie jakości żywności. Zapewnienie świeżości składników i ...

17.01.202417.01.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Kucharka - готувати. Nie ma hotelu!

RESTAURACJA RECKARESTAURACJA RECKA
Recz

Я найму кухаряZatrudnię kucharkę lub osobę znająca temat gotowania w restauracji RECKA w Reczu, zachodniopomorskie. Wymagane umiejętności w samodzielnym planowaniu i przygotowywaniu posiłków, przygotowanie imprez i obsługa codzienna. Kreatywność.Zapraszam do rozmowy.Preferowane osoby z Recza lub oko...

05.04.202405.04.2024