Filtruj

Praca Restauracja - Starachowice

31-33 z 33 ofert pracy

Kierowca-dostawca w restauracji

Sudół

Zakres obowiązków: dostarczanie zamówień do klientów System wynagrodzeń: Czasowy ze stawką godzinową. Praca w dni wolne i święta: Nie. Zapewnienie wyżywienia: Nie. Pokrycie kosztów wyżywienia: Nie. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie: Nie. Pracodawca pokrywa koszt zakwaterowania: Nie. Inne wymagania:...

04.03.202404.03.2024
od 27 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Zatrudnię Sushi Mastera

MARCIN KRAKOWIAKMARCIN KRAKOWIAK
Ostrowiec Świętokrzyski

Do Japońskiej restauracji Sushi w Ostrowcu Świętokrzyskim poszukujemy Sushi Mastera. Oczekiwania: Doświadczenie (mile widziane ale nie jest to warunek konieczny; od osób bez doświadczenia oczekujemy umiejętności posługiwania się nożem kuchennym) Zamiłowanie do kuchni oraz chęć rozwoju zawodowego ...

13.02.202413.02.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnimy kucharza praca w Ostrowcu Świętokrzyskim\nMiejsce

RESTAURACJA OSTROWIECRESTAURACJA OSTROWIEC

Restauracja w Ostrowcu Świętokrzyskim zatrudni kucharza/ kucharkę i pomoc kuchenną. Poszukujemy dodatkowych osób do naszego zespołu. Jeśli jesteś kreatywny, masz doświadczenie, jesteś pasjonatem gotowania i nie boisz się wyzwań wyślij nam swoje CV. Jeśli nas zainteresujesz chętnie się spotkamy na ...

19.08.202319.08.2023