Filtruj

Praca w Rososzyca

766-768 z 768 ofert pracy

Specjalista ds. kadr i płac w biurze rachunkowym

WERONIKAWERONIKA
Odolanów

Biuro rachunkowe poszukuje doświadczonego specjalisty ds. kadr i płac Zakres obowiązków: prowadzenie kompleksowej obsługi kadrowo-płacowej dla pracowników klientów biura przygotowywanie dokumentacji związanej z zatrudnieniem i prowadzenie akt osobowych pracowników prowadzenie ewidencji czasu pra...

29.05.202429.05.2024
od 5000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnię kierowcę C + E

MAREKMAREK
Odolanów

OPIS MZM Company Sp. z o.o. poszukuje kierowcy z kat. prawa jazy C+E, codzienne zjazdy na bazę, transport krajowy. Oczekujemy: aktualne prawo jazdy kat. C+E kartę Kierowcy, świadectwo kwalifikacji, aktualne uprawnienia i badania, kurs na przewóz rzeczy, badania psychotechniczne uczciwość, termi...

SPAWACZ

Dobra Nadzieja

Zakres obowiązków: zgodny z charakterystyką pracy Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe...