Filtruj

Praca Rozladowywanie Towaru - Opole

1-2 z 2 ofert pracy

Praca w Holandii na magazynie przy pakowaniu towarów

nowa oferta
EENA.PLEENA.PL
Opole

Praca w centrum dystrybucyjnym zajmującym się zbieraniem zamówień do sklepu internetowego Lidl w miejscowości Venlo. Pracodawca oferuje atrakcyjne wynagrodzenie oraz wysokie dodatki za pracę w systemie zmianowym. Zakres obowiązków: rozładowywanie produktów, zbieranie zamówień za pomocą wózka EPT ...

23.04.202423.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

CROSSDOCKER – TOWARY PRZYCHODZĄCE I WYCHODZĄCE  (M/K)

nowa oferta
ABJOBSERVICE POLSKAABJOBSERVICE POLSKA
Przechód

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: rozładowywaniu ciężarówek, kodowaniu towaru, przydzielenia towaru do odbiorcy oraz załadowaniu na odpowiednią ciężarówkę praca na magazynie oraz crossdock WYMAGANIA: Komunikatywny język angielski Doświadczenie na podobnym stanowisku Dyspozycyjnośc na dłuższy okres czasu OFERUJEMY:...

25.04.202425.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0312 s