Filtruj

Praca Rozladunek - Strzelno

31-32 z 32 ofert pracy

zatrudnię od zaraz kierowcę kat B

KORYB SP. Z O.O. SP. K.KORYB SP. Z O.O. SP. K.
Puck

Obowiązki: Planowanie tras i przestrzeganie harmonogramów dostaw. Załadunek i rozładunek towarów. Zabezpieczanie ładunku oraz właściwe rozmieszczenie i wyważenie go w pojeździe. Przestrzeganie zasad i przepisów dotyczących prowadzenia pojazdów ciężarowych. Zgłaszanie wad, wypadków i naruszeń. ...

18.09.202318.09.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierowca/dostawca butli z gazem dla studenta ok. 6h dziennie!

ADAMADAM
Wejherowo

OPIS FIRMY: Paulus Plus to firma z siedmioletnim doświadczeniem w transporcie gazów technicznych. Szukamy kandydatów na stanowisko kierowcy wWejherowie. OPIS STANOWISKA: Firma Transportowa Paulus Plus poszukuje kandydatów na stanowisko kierowcy/dostawcy na cały etat Charakterystyka pracy: - 1-2...

29.08.202329.08.2023
od 4000 zł