Filtruj

Praca Rozwoj Sp Z O B - Sokółka

16-18 z 18 ofert pracy

Doradca Techniczno-Handlowy

CT-CARD SP. Z O.O.CT-CARD SP. Z O.O.
Dąbrowa Białostocka

Dołącz do naszego zespołu. Nasza firma to 30 letnie doświadczenie poparte licznymi referencjami. Dostarczamy naszym klientom wyspecjalizowane rozwiązania dla przemysłu oparte na chemii technicznej. CT-CARD to przede wszystkim zespół doświadczonych specjalistów. Zapoznaj się z naszą firmą i jeżeli za...

31.05.202431.05.2024

Młodszy Specjalista Sprzedaży Liberty Poland

POLKOMTEL SP. Z O.O.POLKOMTEL SP. Z O.O.

Opis stanowiska: Profesjonalna obsługa Klientów Plusa i Polsat Box w nowoczesnym Punkcie Sprzedaży Aktywna sprzedaż oraz promowanie pełnej gamy produktów oferowanych Klientom w Punkcie Sprzedaży Realizacja indywidualnych celów sprzedażowych (jakościowych i ilościowych) Dbałość o najwyższy poziom...

26.04.202426.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Fizjoterapeuta w warunkach domowych / SZUDZIAŁOWO

EURO-MEDEURO-MED
Szudziałowo

Grupa Medyczna Euro-Med sp. z o.o. poszukuje fizjoterapeutów do współpracy w ramach rehabilitacji domowej na terenie województwa podlaskiego Miejsce pracy : Szudziałowo Pracownik będzie odpowiedzialny za: realizację cyklu terapeutycznego w domu pacjenta według wskazań Lekarza, Specjalisty, zape...

19.12.202319.12.2023
od 9000 zł