Filtruj

Praca Ruch S A - Hucisko

121-123 z 123 ofert pracy

Technik Utrzymania Ruchu - praca w Niemczech

Częstochowa

Zadania: Usuwanie błędów i usterek oraz wykonywanie prac naprawczych, konserwacyjnych i serwisowych na maszynach produkcyjnych Praca według wcześniej otrzymanych wytycznych, instrukcji Optymalizacja procesu produkcyjnego Prowadzenie dokumentacji wykonanej pracy Wymagania: Ukończenie szkoły zawodowej...

04.07.202304.07.2023

Mechanik na dział utrzymania ruchu

ANNAANNA
Kalety

Grupa Hemarpol współpracuje z kilkuset podmiotami z całego świata, co pozwala jej być jedną z czołowych firm zajmujących się ogólnopojętym recyklingiem w Europie. Działania zmierzające do ochrony środowiska mogą przybierać różne formy. My postanowiliśmy wspierać ekologię przez realizowanie usługi sk...

13.06.202313.06.2023
od 6400 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Operator koparki, ładowarki, koparko-ładowarki, walca, rozściełacza

KADRY HUCZKADRY HUCZ
Boronów

FIRMA HUCZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP. K 42-283 Boronów ul. Częstochowska 14 Działalność naszej firmy skoncentrowana jest na kompleksowej realizacji usług branży drogowej. Wykonujemy prace począwszy od uzbrojenia drogi w sieci, poprzez budowę wszelkiego typu nawierzchni, do wykona...

12.06.202312.06.2023