Filtruj

Praca Rysunek - Reguły

556-558 z 558 ofert pracy

Zbrojarz Warszawa,Lublin 26- 35 zł/h netto

MATEUSZMATEUSZ
Warszawa

Witam, zatrudnie do pracy zbrojarzy zarówno z doświadczeniem jak i bez niego. Szukam ludzi ambitnych najlepiej bez nałogów. Stawka ustalana jest na podstawie umiejętności jak i zaangażowania w pracę tj. czytanie rysunku, zarządzanie ludźmi, myślenie podczas pracy ( jeżeli jesteś bez doświadczenia u...

06.12.202306.12.2023
od 26 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Spawacz TIG/ Ślusarz

BUJALSKI SZCZEPANBUJALSKI SZCZEPAN
Warszawa

Opis stanowiska: Wykonywanie prac ślusarskich ispawalniczychna podstawie dokumentacji Spawanie metodą TIG oraz spawanie laserowe Wymagania: Doświadczenie nastanowisku ślusarz – spawacz Umiejętność spawania metodą TIG(posiadanie aktualnych certyfikatów spawalniczych będzie dodatkowym atutem) Um...

20.11.202320.11.2023

Zajęcia plastyczne dla dzieci - prowadząca

KUBAKUBA
Warszawa

Wiesz co to DIY,umiesz zrobić czołg, albo podrabiasz van Gogha? Potrzebni instruktorzy do prowadzenia warsztatów plastycznych z dziećmi. Szukamy osób zainteresowanych wszechstronnym rozwojem w dziedzinie sztuk plastycznych i wiążących z tą dziedziną swoją przyszłość. Nie wymagamy obcinania sobie ...

01.10.202301.10.2023
od 60 zł