Filtruj

Praca w Rzekuń

436-438 z 438 ofert pracy

Praca w gospodarstwie rolnym

MAREK PRUSZKOWSKIMAREK PRUSZKOWSKI
Śniadowo

Zatrudnię od zaraz do pracy w gospodarstwie rolnym. Wysokość wynagrodzenia zależna od posiadanych umiejętności. Zapewnione zakwaterowanie z opcją wyżywienia (obiady). Po więcej informacji zapraszam do kontaktu telefonicznego: 50*******88...

25.07.202325.07.2023
od 3000 zł

Fizjoterapeuta w warunkach domowych / GOWOROWO, CZERWIN

EURO-MEDEURO-MED
Goworowo

Grupa Medyczna Euro-Med sp. z o.o. poszukuje fizjoterapeutów do współpracy w ramach rehabilitacji domowej na terenie województwa mazowieckiego Miejsce pracy : Goworowo, Czerwin Pracownik będzie odpowiedzialny za: realizację cyklu terapeutycznego w domu pacjenta według wskazań Lekarza, Specjalist...

02.06.202302.06.2023
od 9000 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Konsultant ds. Telefonicznej Obsługi Klientów - praca zdalna

BANK MILLENNIUM S. A.BANK MILLENNIUM S. A.
Ostrołęka

Obowiązki: Odbieranie połączeń przychodzących od naszych klientów Odpowiadanie na pytania i pomoc klientom w codziennym bankowaniu, korzystaniu z naszej aplikacji mobilnej i strony internetowej Przedstawienie oferty produktów kredytowych i wsparcie w procesie zakupu Wymagania: Wykształcenie minimum ...

18.05.202318.05.2023
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0608 s