Filtruj

Praca Rzeznik - Szczecin

1-3 z 3 ofert pracy

Rzeźnik dla niemieckiego sklepu mięsnego

ANNAANNA
Szczecin

Rzeźnik dla niemieckiego sklepu mięsnego Niemiecki sklep mięsny w Saksonii-Anhalt oferuje długoterminowe stałe zatrudnienie dla mistrzów rzeźnictwa z doświadczeniem w produkcji wędlin. Produkujemy smaczne wyroby mięsne i wędliniarskie przy użyciu najnowszych technologii, ale w tradycyjny rzemieśln...

13.04.202413.04.2024
od 68 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

RZEŹNIK

RELLA INVESTMENTS SP. Z O.O.RELLA INVESTMENTS SP. Z O.O.
Szczecin

Zakres obowiązków: - wykonywanie elementów na mięsa drobne, produkcja wyrobów garmażeryjnych, mięsnych i wędliniarskich Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe umiejętność - CHĘĆ DO PRACY umiejętność - ODPOWIEDZIALNOŚĆ umiejętność - DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE umiejętność - PRACA W ZESPOLE...

12.04.202412.04.2024

Zakład produkcyjny zatrudni energiczną osobę na stanowisko- Rzeźnik

GRZEGORZGRZEGORZ
Szczecin

Zatrudnię energiczną osobę na stanowisko- Rzeźnik. Proponujemy: -pracę na stanowisku rzeźnik (trybowanie i krojenie mięsa wieprzowego) -wynagrodzenie podstawowe 6000 zł netto -zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę -zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy -stałe i pewne wynagrodzenie -pra...

01.08.202301.08.2023
od 8500 zł