Filtruj

Praca Salonu Fryzjerskiego - Sosnowiec

31-33 z 33 ofert pracy

Zatrudnię fryzjera/kę

PATRYCJAPATRYCJA
Dobieszowice

Salon Fryzjerski Patrycja Romik, który znajduje się w Dobieszowicach ul. Kościuszki 148 zatrudni fryzjera/kę. WYMAGANIA - doświadczenie w zawodzie - samodzielność do pracy na stanowisku - kreatywność - znajomość trendów koloryzacji i pielęgnacji - komunikatywność - umiejętność organizacji pracy ...

13.12.202313.12.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnimy fryzjerkę do zabiegów pielęgnacyjnych | PRACA

JUSTYNA JJUSTYNA J
Katowice

Szukamy fryzjerki do pracy w renomowanym salonie SPA DLA WŁOSÓW W Katowicach. Szukamy TEJ JEDYNEJ stylistki; - która zapewni naszym klientom niepowtarzalną atmosferę - miała styczność z włosami lub jest po szkoleniach/szkole fryzjerskiej - dba o porządek - jest osobą odpowiedzialną - jest osob...

18.10.202318.10.2023
od 4500 zł

Poszukujemy fryzjera Katowice

KAMILKAMIL
Katowice

Opis stanowiska: Poszukujemy doświadczonego Fryzjera z co najmniej dwuletnim doświadczeniem do naszego salonu fryzjerskiego w Katowicach. Jeśli jesteś pasjonatem sztuki fryzjerskiej, kreatywnym, pełnym energii i chcesz pracować w przyjaznym i inspirującym środowisku, to ta oferta może być właśnie d...

08.08.202308.08.2023
od 5000 zł
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0294 s