Filtruj

Praca Samochodow - Lipsko

16-18 z 18 ofert pracy

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO C+E

WOJCIECH MATUSZCZAKWOJCIECH MATUSZCZAK
Bliskowice

Zakres obowiązków: prewóz towarów na terenie kraju Wymagania: wykształcenie - podstawowe wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. C + E umiejętność - karta kierowcy umiejętność - przewóz rzeczy...

09.05.202409.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

MECHANIK

ZAKŁAD BUDOWY I REMONTÓW PIECÓW PIEKARNICZYCH TOMASZ MAKUCHZAKŁAD BUDOWY I REMONTÓW PIECÓW PIEKARNICZYCH TOMASZ MAKUCH
Zwoleń

Zakres obowiązków: utrzymanie sprawności posiadanego przez pracodawcę taboru samochodowego, remonty bieżące samochodów Wymagania: wykształcenie - mechaniczne zasadnicze zawodowe zawód - Mechanik pojazdów samochodowych* staż pracy ogółem - lata: 3...

23.04.202423.04.2024

Zatrudnie kierowce CE

ARKADIUSZARKADIUSZ
Czachów

Witam Zatrudnie kierowce samochodu ciężarowego z naczepą wywrotką system tygodniowy lub plandeką system tygodniowy lub dwutygodniowy Zapraszamy...

14.04.202414.04.2024