Filtruj

Praca Sanepidowska - Głogów

1-3 z 3 ofert pracy

SPRZEDAWCA

1) FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWA PAMA - MARIAN PAPUGA 2) MARIAN PAPUGA W S. C.1) FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWA PAMA - MARIAN PAPUGA 2) MARIAN PAPUGA W S. C.
Głogów Małopolski

Zakres obowiązków: Sprzedaż wyrobów firmy. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe Mile widziana umiejętność obsługi kasy fiskalnej, chęć do pracy i nauki. Książeczka sanepidowska lub chęć jej wyrobienia....

11.04.202411.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

kasjer sprzedawca

MAREKMAREK

Opis Sieć Sklepów PREMIUM w Wysokiej Głogowskiej zatrudni pracownika na stanowisko: kasjer-sprzedawca. Oferujemy: umowę o pracę na pełny etat, wynagrodzenie do 5000,00 zł brutto możliwość przyuczenia. Wymagania: książeczka sanepidowska chęci do pracy, Prosimy o wysyłanie CV na adres email, lub prz...

18.07.202318.07.2023

Praca dla kelnera/ki na sezon letni

ALAN WILEMBERGALAN WILEMBERG
Sława

Cześć! Szukamy do naszego zespołu kelnerów/ek, jesteśmy rodzinna firmą z 3 letnim stażem nad jeziorem Sławskim. Dla naszych kandydatów zapewniamy: -umowę zlecenie, -doświadczenia nie wymagamy wszystkiego Was nauczymy, -posiłki pracownicze, -grafik który ułożymy tak żeby dwie strony były zadowolo...

06.04.202406.04.2024
od 3500 zł