Filtruj

Praca Sanepidowska - Bielsko-Biała

61-63 z 63 ofert pracy

Pracownik przygotowujący posiłki typu fast food

Oświęcim

Zakres obowiązków: Przygotowanie posiłków, obsługa klienta, komplementowanie zamówień, dbanie o porządek System wynagrodzeń: Czasowy ze stawką miesięczną. Praca w dni wolne i święta: Nie. Zapewnienie wyżywienia: Nie. Pokrycie kosztów wyżywienia: Nie. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie: Nie. Pracodaw...

07.02.202407.02.2024
od 4242 zł
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

BostonBurgerBistro zatrudni Kucharza!

ADRIANADRIAN
Czechowice-Dziedzice

Boston Burger Bistro poszukuje młodego Kucharza do naszej nowoczesnej restauracji. Jeśli jesteś energiczną osobą, lubiącą pracę z ludźmi i pasjonującą się gastronomią, dołącz do naszego zespołu! Wymagania: • Minimalne doświadczenie na w/w stanowisku • Umiejętność pracy w zespole • Książeczka san...

02.01.202402.01.2024
od 7000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Kasjer-sprzedawca

JOLA.RABAJOLA.RABA
Istebna

Zatrudnię na okres wakacyjny osobę na stanowisko Kasjer-sprzedawca. Sklep znajduje się w Istebna 1642 Wymagania: -miła i profesjonalna obsługa klienta -książeczka sanepidowska -umiejętność pracy w zespole -uczciwość -sumienność ID: 1...

06.09.202306.09.2023
od 20 zł