Filtruj

Praca Sanepidowska - Tarnowskie Góry

31-32 z 32 ofert pracy

DOSTAWCA

SCR KRZYSZTOF KACZMARZYK, DAMIAN SULIGA SP. K.SCR KRZYSZTOF KACZMARZYK, DAMIAN SULIGA SP. K.
Chorzów

Zakres obowiązków: dostawa potraw Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe wykształcenie - zasadnicze zawodowe umiejętność - prawo jazdy B umiejętność - chęć i gotowość do podjęcia pracy na takim stanowisku umiejętność - książeczka sanepidowska lub gotowość do jej wyrobienia staż pra...

07.06.202407.06.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Zatrudnię Kucharza z doświadczeniem w Restauracji

RESTAURACJA RAMZESRESTAURACJA RAMZES
Świętochłowice

Zatrudnię kucharza do pizzeri, restauracji w Świętochłowicach, Oczekiwania i Wymagania- aktualna książeczka sanepidowska- umiejętność pracy w zespole- kultura osobista- dyspozycyjność- doświadczenie na podobnym stanowiskuOferuję: - praca w systemie 2 na 2 dni- dobre warunki pracyzainteresowane osoby...