Filtruj

Praca Sekcji - Łaziska Górne

76-78 z 78 ofert pracy

PRACA DORYWCZA w wypożyczalni samochodów

MAD MOBILMAD MOBIL
Rybnik

ZAKRES OBOWIĄZKÓW przygotowywanie samochodów do wynajęcia odbiór samochodów od klienta podstawienie samochodów pod wskazany adres spisywanie umów z klientami prowadzenie dokumentacji związanej z prowadzeniem wypożyczalni dbałość o dobry wizerunek firmy WYMAGANIA pełne zaangażowanie i dyspozy...

01.08.202301.08.2023
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Operator CNC (FREZER/TOKARZ) w dziale Automatyki Magazynowej

MECALUXMECALUX
Gliwice

Osobie zatrudnionej na tym stanowisku oferujemy: • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy, • możliwość skorzystania z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych, • pakiet niezbędnych szkoleń, • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, • karierę w międzyn...

28.06.202328.06.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

Elektromonter Sieci Trakcyjnej - kolej / tramwaj (m/k)

BUDIMEX S. A.BUDIMEX S. A.
Katowice

Zadania: Demontaż elementów sieci trakcyjnej Montaż konstrukcji wsporczych sieci trakcyjnej Montaż osprzętu sieci trakcyjnej Montaż sekcji uszynienia grupowego Montaż sekcji sieci trakcyjnej Regulacja sieci trakcyjnej Aplikuj jeśli: Posiadasz min. 2 lata doświadczenia kolejowych lub tramwajowych s...

20.05.202420.05.2024