Filtruj

Praca Sekretarka - Tarnów

1-2 z 2 ofert pracy

SEKRETARKA (O)

EASY ENGLISH FIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA ANNA MANIEWSKA-PAWLUSEASY ENGLISH FIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA ANNA MANIEWSKA-PAWLUS
Tarnów

Zakres obowiązków: sekretarka Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) Wymagania: mile widziane doświadczenie, znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym w mowie i piśmie, mile widziane prawo jazdy kat. B, wykształcenie min. średnie, praca w Tarnowie od pon. - pt. w ...

17.04.202417.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Sekretarka szkolna

POWIATOWY URZĄD PRACY DLA POWIATU NOWOSĄDECKIEGOPOWIATOWY URZĄD PRACY DLA POWIATU NOWOSĄDECKIEGO
Korzenna

Przyjmowanie interesantów, udzielanie informacji. Obsługa korespondencji i odbieranie telefonów. Prowadzenie bazy danych uczniów, przygotowanie sprawozdań i archiwizowanie dokumentów. Staż w Szkole Podstawowej w Korzennej w godz. 7.00-15.00...

03.04.202403.04.2024