Filtruj

Praca Serwisant Instalacji - Częstochowa

1-3 z 3 ofert pracy

Serwisant- elektryk

nowa oferta
GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Częstochowa

Zadania: badanie i usuwanie przyczyn awarii maszyn instalacja nowych maszyn sporządzanie raportów technicznych Wymagania: wykształcenie techniczne (elektryka, elektronika i pokrewne) wiedza oraz praktyczne umiejętności dotyczące elektryki/elektroniki uprawnienia elektryczne prawo jazdy gotowość do p...

24.04.202424.04.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

Monter/Serwisant/ Automatyk (branża OZE)

NATALIANATALIA
Częstochowa

Firma Eco-Team działa na rynku OZE ponad 10 lat. Oferujemy panele fotowoltaiczne, kotły, panele słoneczne, pompy ciepła czy biomasę. Przedstawiamy rozwiązania zarówno dla domu, jak i dla przemysłu. Siedziba firmy mieści się w Częstochowie, działamy na terenie województwa Sląskiego. Obecnie poszuku...

27.03.202427.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Monter/Serwisant klimatyzacji.

ELEKTRO-BUD PRO SP. Z O.O.ELEKTRO-BUD PRO SP. Z O.O.
Rudniki

--- Uwaga! PRACA SZUKA CZŁOWIEKA --- Firma Elektro-Bud Pro od ponad 25 lat działająca w branży, zatrudni montera/serwisanta klimatyzacji. Praca lokalnie, bez delegacji, system pracy jednozmianowy od poniedziałku do piątku, umowa o pracę. Oferujemy: stałe zatrudnienie, wynagrodzenie adekwatne do umi...

22.04.202422.04.2024
od 3500 zł