Filtruj

Praca Serwisant Systemow - Ostrowie

1-3 z 3 ofert pracy

SERWISANT SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO

Ostrów Wielkopolski

Zakres obowiązków: - przeszkolenie BHP i ppoż; - zapoznanie z całokształtem funkcjonowania przedsiębiorstwa/instytucji; - naprawianie i konserwacja sprzętu kompiterowego; - wgrywanie aktualizacji oprogramowań; - sporządzanie kosztorysu napraw sprzętu komputerowego; - dobieranie oprogramowania diagno...

15.03.202415.03.2024

Serwisant sprzętu biurowego

PIOTRPIOTR

Poszukujemy do naszego zespołu: Serwisanta drukarek, kopiarek. Zakres obowiązków: diagnostyka i naprawa drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych stacjonarnie w siedzibie firmy lub na miejscu u klienta. Wymagania: wykształcenie minimum średnie techniczne znajomość obsługi komputera zaangażowanie, r...

04.01.202404.01.2024
od 4500 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Mechanik - pomocnik serwisanta

TOMASZTOMASZ

OPIS HeviTech to firma działająca w branży maszyn wykorzystywanych w budownictwie, górnictwie, przemyśle i rolnictwie. Obecnie w związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko: MECHANIK - POMOCNIK SERWISANTA Obowiązki: Pomoc serwisantowi przy wykonywaniu przeglądów i napraw bieżących ...

01.09.202301.09.2023
od 4500 zł