Filtruj

Praca Serwisant Urzadzen - Kraków

31-33 z 33 ofert pracy

Serwisant urządzeń chłodniczych

REKRUTACJAREKRUTACJA
Targowisko

Zakres obowiązków: wykonywanie przeglądów urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych; wykonywanie napraw i usuwanie awarii urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych; sporządzanie raportów z prac; Wymagania: podstawy elektryki i automatyki; umiejętności diagnostyki urządzeń doświadczenie na podob...

14.09.202314.09.2023
od 8000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Serwisant - Sprzedawca Sprzętu Ogrodniczego

GRZEGORZ FROSZTĘGAGRZEGORZ FROSZTĘGA
Sułkowice

Zapraszamy chętnych do pracy na stanowisko sprzedawca serwisant w autoryzowanym punkcie dealerskim firmy Oleo-Mac w Sułkowicach. Do obowiązków będzie należało: Obsługa klientów Naprawy urządzeń ogrodniczych i leśnych Bardzo mile widziane doświadczenie w pracy Wynagrodzenie bardzo mocno uwarunko...

04.09.202304.09.2023
od 3000 zł

Chłodniarz - Serwisant urządzeń gastronomicznych

GP PRODUCTION SP. Z O.O.GP PRODUCTION SP. Z O.O.
Zakrzowiec

Twój zakres obowiązków Montaż, konserwacja, naprawa i serwisowanie instalacji i urządzeń chłodniczych (szaf chłodniczych, chłodni sklepowych, witryn chłodniczych, klimatyzatorów) Analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych Uruchamianie układów chłodniczych w profesjonalnych urządzeniac...

30.06.202330.06.2023