Filtruj

Praca Siemianowice - Chorzów

76-78 z 78 ofert pracy

Doradca Klienta - sklep RTV/AGD/IT

PEOPLEPROPEOPLEPRO
Siemianowice Śląskie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: dobór produktów do potrzeb klientów zapewnienie kompleksowej obsługi poprzez polecanie akcesoriów oraz usług dodatkowych prowadzenie rozmów handlowych zgodnie z naszymi standardami przyjmowanie dostaw ekspozycja towarów dbanie o ład i porządek w elektromarkecie WYMAGANIA: komun...

31.05.202431.05.2024

Pracownik produkcji - branża motoryzacyjna | 1 zmiana | 5000 - 5300 brutto

GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.

Zadania: Udział w ustawianiu i uruchomieniu nowoczesnej, automatycznej linii produkcyjnej Obsługa linii Reagowanie na problemy produkcyjne Wstępna kontrola jakości Wymagania: Minimum 2 letnie doświadczenie w branży samochodowej, preferowane przy obsłudze linii automatycznych Wykształcenie zawodowe O...

Umowa o pracęumowa o pracę

Mechanik warsztatowy w dziale Utrzymania Ruchu

BREMBO POLANDBREMBO POLAND
Będzin

Masz doświadczenie w pracy elektromechanika, szukasz nowych wyzwań albo dopiero zaczynasz swoją przygodę z utrzymaniem ruchu? Zapraszamy Cię do zapoznania się z ofertą firmy Brembo i zaaplikowania na stanowisko: Mechanik warsztatowy w dziale Utrzymania Ruchu Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza Mamy dla ...