Filtruj

Praca Sierpien - Gryfino

136-138 z 138 ofert pracy

ratownik wodny Fabryka Wody

FABRYKA WODY SP. Z O.O.FABRYKA WODY SP. Z O.O.
Szczecin

Zakres obowiązków: - obserwowanie wyznaczonego obszaru wodnego, niezwłoczne reagowanie na każdy sygnał wzywania pomocy oraz podejmowanie akcji ratowniczej, zapobieganie skutkom zagrożeń; - przegląd stanu urządzeń i sprzętu wykorzystywanego do ratownictwa wodnego; - kontrola stanu urządzeń oraz sp...

11.12.202311.12.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

Masażystkę/Fizjoterapeutkę zatrudni Bio-Spa Medical

BIO-SPA MEDICALBIO-SPA MEDICAL
Szczecin

W związku z rozwojem firmy Bio-Spa Medical w Szczecinie poszukujemy osoby do zespołu na stanowisko masażystka/fizjoterapeutka. Wymagania: - dyspozycyjność w tygodniu i/lub w weekendy - wykształcenie kierunkowe zawodowe technik masażysta/fizjoterapeutka (licencjat/magister) - minimum roczne doświadcz...

23.11.202323.11.2023
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Asystent w dziale administracyjno - finansowym

BIUROBIURO
Szczecin

Protrans Sp. z o.o. Sp.K. Firma transportowa prężnie działająca na rynku niemieckim i krajów Unii Europejskiej. Miejsce pracy: Szczecin OPIS STANOWISKA: Kontrola i obieg dokumentów administracyjno finansowych w tym faktur kosztowych Wprowadzanie przelewów bankowych Wystawianie korekt faktur sp...

22.08.202322.08.2023