Filtruj

Praca Sklep Mieso B - Katowice

61-63 z 63 ofert pracy

Brand Master - Sosnowiec - 29 - 50 zł brutto/h

OEX CURSOR S. A.OEX CURSOR S. A.
Sosnowiec

Szukasz dobrze płatnej pracy? Świetnie trafiłeś/aś! Dołącz do naszego zespołu jako Brand Master i zdobądź doświadczenie w sprzedaży. Miejsce pracy: Sosnowiec - sklepy detaliczne, lokalne eventy Zadania na stanowisku: sprzedaż produktów w wyznaczonych przez koordynatora projektu punktach na teren...

13.06.202313.06.2023
od 29 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Brand Master - Dąbrowa Górnicza - 29 - 50 zł brutto/h

Dąbrowa Górnicza

Szukasz dobrze płatnej pracy? Świetnie trafiłeś/aś! Dołącz do naszego zespołu jako Brand Master i zdobądź doświadczenie w sprzedaży. Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza - sklepy detaliczne, lokalne eventy Zadania na stanowisku: sprzedaż produktów w wyznaczonych przez koordynatora projektu punktach n...

od 29 zł

Specjalista / Specjalistka ds. Kontroli Jakości Dostaw

CARREFOUR POLSKA SP. Z O.O.CARREFOUR POLSKA SP. Z O.O.
Będzin

Twoje zadania: ocena jakości dostaw warzyw, owoców, mięsa, ryb, nadzorowanie procesu kompletacji i wysyłki, raportowanie wyników kontroli, stały kontakt z działem zakupów i logistyki oraz sklepami, odnośnie problemów jakościowych dostaw, tworzenie i wysyłanie raportów, monitorowanie zapasów składow...

07.05.202407.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0496 s