Filtruj

Praca Sklep Mieso B - Łódź

16-18 z 18 ofert pracy

Ekspert ds.Produktów Świeżych I Zgierz ul. Armii Krajowej

BIEDRONKABIEDRONKA
Zgierz

Poznaj nas i Twoje przyszłe obowiązki Lubisz kontakt z ludźmi i dynamikę pracy w handlu? Dołącz do zespołu Biedronki na stanowisko Ekspert ds. Produktów Świeżych w jednym z naszych 3500 sklepów. Pracuj w stabilnej firmie u największego pracodawcy w Polsce i rozwijaj się z nami! Za co będziesz od...

08.05.202408.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca w sklepie mięsnym Aleksandrów Łódzki

RCR SP. Z O.O.RCR SP. Z O.O.
Aleksandrów Łódzki

Opis stanowiska: -Obsługa klienta i kasy fiskalnej -Obsługa krajalnicy do mięsa -Prace porządkowe na terenie sklepu Wymagania: -Chęć do pracy -Doświadczenie w handlu -Znajomość obsługi krajalnicy -Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku -Aktualne badania sanepidowskie Oferujemy: -Stabilne...

15.04.202415.04.2024

Pracownik Obsługi Lady w sklepie spożywczym

IPRACUJZDALNIE.PL SP. Z O.O.IPRACUJZDALNIE.PL SP. Z O.O.
Pabianice

W związku z rozwojem naszej firmy i stałym działaniem na rzecz aktywizacji osób z orzeczoną niepełnosprawnością poszukujemy osoby na stanowisko: Pracownik Obsługi Lady w sklepie spożywczym Miejsce pracy: PabianiceWymiar czasu pracy: cały etatPraca zmianowa Zakres obowiązków:· Obsługa Klienta· Przyję...

26.02.202426.02.2024