Filtruj

Praca Sklepy - Lębork

1-3 z 3 ofert pracy

ZŁOTNIK

COMO ANNA STEINKECOMO ANNA STEINKE
Lębork

Zakres obowiązków: - praca w sklepie jubilerskim Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe Wykształcenie zawodowe/średnie Doświadczenie mile widziane Może być osoba wykwalifikowana lub do przyuczenia...

15.04.202415.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Poprowadź sklep Żabka w Łebie i skorzystaj z dodatkowych benefitów!

IZABELLA DOMOŃIZABELLA DOMOŃ
Łeba

Masz dosyć swojej obecnej pracy? Chcesz zmienić coś w swoim życiu? Chciałbyś prowadzić własną firmę, ale nie masz funduszy? Mam dla Ciebie rozwiązanie – otwórz własny biznes, poprowadź nowy sklep Żabka w Łebie i skorzystaj z dodatkowych benefitów: Pakietu Relokacyjnego o wartości 2000 zł miesięc...

05.04.202405.04.2024

Otwórz sklep Żabka w Miechucinie i otrzymaj AUTO na start

BARBARA SZELĄGOWSKABARBARA SZELĄGOWSKA
Miechucino

OPIS Zostań Franczyzobiorcą sklepu Żabka w Miechucinie Pierwszy sklep Żabka w Miechucinie znajduje się przy ul. Kartuskiej 19, jest to budynek wolnostojący z dużym parkingiem, położony przy głównej trasie Kartuzy-Sulęczyno. Planowane otwarcie sklepu w maju 2024 Sklep Żabka czynny jest w godzinach...

29.03.202429.03.2024
od 24900 zł
Samozatrudnieniesamozatrudnienie