Filtruj

Praca Slusarskie Spawanie - Białystok

1-3 z 3 ofert pracy

Monter-ślusarz

NEO MONTEC SP. Z O.O.NEO MONTEC SP. Z O.O.
Białystok

Monter-ślusarz – praca na całym świecie Monter-ślusarz Zakres obowiązków: spawanie metodą MIG/MAG/TIG/elektryczne/gazowe- mile widziane, prace ślusarskie (trasowanie, wiercenie, gwintowanie, gięcie, szlifowanie), przygotowanie i montaż elementów spawanych, praca przy instalowaniu i uruchamianiu masz...

18.03.202418.03.2024

Spawacz

SCHODY-CHUDZIŃSKI PIOTR CHUDZIŃSKISCHODY-CHUDZIŃSKI PIOTR CHUDZIŃSKI
Choroszcz

Spawacz Twój zakres obowiązków spawanie metodami: MAG przygotowanie elementów do spawania wykonywanie prac ślusarskich oraz spawalniczych praca zgodnie z rysunkiem technicznym kontrola jakości spawanych elementów Mile widziane : spawanie metodą TIG Nasze wymagania spawanie metodami: MAG + TIG – aktu...

28.02.202428.02.2024

Cynkomet Sp. z o.o. zatrudni na stanowisko: Spawacz

ADRIAN ŁUKSZAADRIAN ŁUKSZA
Czarna Białostocka

Zakres obowiązków: spawanie maszyn i urządzeń rolniczych oraz części do maszyn rolniczych usuwanie niezgodności spawalniczych wykonywanie pomocniczych prac ślusarskich samodzielne, odpowiedzialne i rzetelne wykonywanie powierzonych zadań Wymagania: uprawnienia i doświadczenie w spawaniu metodą...

05.05.202305.05.2023