Filtruj

Praca Solid Security Sp Z O - Bydgoszcz

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik ochrony fizycznej - Bydgoszcz

SOLID SECURITY SP. Z O.O.SOLID SECURITY SP. Z O.O.
Bydgoszcz

Zakres obowiązków: Ochrona obiektów przemysłowych na terenie Bydgoszczy Obserwacje i monitoring Kontrola ruchu kołowego i osobowego Wymagania: Znajomość obsługi komputera Dobrej organizacji pracy Oferujemy: Dogodne lokalizacje na terenie miasta oraz parku przemysłowego System pracy po 12 lu...

21.03.202421.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik ochrony/Monitoring - Bydgoszcz

Bydgoszcz

Zakres zadań: Obserwacja sali sprzedaży Zapobieganie stratom towarowym Obsługa systemu CCTV Wymagania: Dyspozycyjność Spostrzegawczość Obsługa komputera w stopniu podstawowym Oferujemy: Wynagrodzenie 30,50 zł brutto​/h Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie Wymiar czasu pracy: pełen etat...

11.03.202411.03.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Pracownik ochrony fizycznej - Tur

Tur

Opis stanowiska: Kontrola ruchu osobowego i kołowego Nadzór nad powierzonym mieniem Obserwacja monitoringu Prowadzenie księgi służb Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług Oczekiwania: Dobra organizacja pracy własnej Niekaralność Dyspozycyjność Dobra obsługa komputera Dojazd na obiekt s...

14.03.202414.03.2024