Filtruj

Praca Solid - Gdynia

301-303 z 303 ofert pracy

Specjalista ds. BHP - Gdańsk

SOLID SECURITY SP. Z O.O.SOLID SECURITY SP. Z O.O.
Gdańsk

Twój zakres obowiązków: Prowadzenie szkoleń z zakresu BHP, opieka nad rejestrem szkoleń Współtworzenie i aktualizację instrukcji bhp, procedur i polityk firmowych oraz ryzyk zawodowych Prowadzenie postępowań powypadkowych, nadzór nad dokumentacji Współuczestniczenie w opracowywaniu rocznych anal...

09.05.202409.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Finance and Administration Manager

SIBELCO POLAND SP. Z O.O.SIBELCO POLAND SP. Z O.O.
Gdańsk

Finance and Administration Manager Your responsibilities Financial accounting and local Tax: Manage the financial accounting (AP/AR), General accounting and monitoring, and reporting systems for all legal entities within the country. Direct and coordinate tax reporting (corporate tax, VAT, payroll t...

29.04.202429.04.2024

Instalator / serwisant systemów alarmowych i CCTV

Gdańsk

Jesteś absolwentem szkoły technicznej lub masz potwierdzone doświadczenie w instalowaniu/serwisowaniu elektronicznych systemów zabezpieczeń (monitoring, alarmy, kontrola dostępu, telewizja przemysłowa, systemy ppoż.)? Chcesz pracować dla lidera w branży? Chcesz się rozwijać? Jesteś indywidualistą na...

16.04.202416.04.2024