Filtruj

Praca Solid - Nowa Wieś

16-17 z 17 ofert pracy

Pracownik Ochrony - obiekt handlowy - Nowogrodziec

SOLID SECURITY SP. Z O.O.SOLID SECURITY SP. Z O.O.
Nowogrodziec

Obowiązki: Ochrona obiektów handlowych Wymagania: Niekaralność Dyspozycyjność Odpowiedzialność Sumienność Zaangażowanie Mile widziane: Mile widziana znajomość obsługi monitoringu Oferujemy: Praca w firmie o ugruntowanej pozycji Stabilność zatrudnienia Wdrożenie stanowiskowe oraz opiekę ...

15.04.202415.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Pracownik Ochrony - obiekt przemysłowy - Wykroty

Wykroty

Zakres obowiązków: Ochrona powierzonego mienia Obserwacja i obchody terenu Monitorowanie bezpieczeństwa na podległym terenie Wymagania: Niekaralność Dyspozycyjność Sumienność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki Mile widziane: Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności Oferujemy: Zat...