Filtruj

Praca Solid - Wadowice

16-17 z 17 ofert pracy

Przedstawiciel handlowy ds. monitoringu

nowa oferta
SOLID SECURITY SP. Z O.O.SOLID SECURITY SP. Z O.O.
Chrzanów

Przedstawiciel handlowy ds. monitoringu Miejsce pracy: Chrzanów Twój zakres obowiązków Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i sprzedaż produktów firmowych Przygotowywanie niezbędnej dokumentacji i kosztorysów sprzedawanych usług Organizacja spotkań biznesowych i negocjacje handlowe Stałe poszerzanie...

25.05.202425.05.2024

Pracownik Administracyjny w Dziale Bezpieczeństwa

nowa oferta
Grojec

Obowiązki: Prace administracyjne – dbanie o obieg dokumentów Przygotowanie raportów oraz prezentacji do użytku wewnętrznego Wymagania: Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 (certyfikat) Znajomość pakietu MS Office (w szczególności PowerPoint) Mile widziane: Mile widziane doświadczenie ...

24.05.202424.05.2024