Filtruj

Praca Sp Z O K - Biskupiec

106-108 z 108 ofert pracy

Firma produkcyjna TEHACO Sp. z o.o. zatrudni spawacza

MACIEJ RYWAKMACIEJ RYWAK
Reszel

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: przygotowywanie półfabrykatów do dalszej obróbki przygotowywanie konstrukcji stalowych do transportu/montażu przygotowywanie elementów stalowych do spawania spawanie prostych konstrukcji ze stali i stali nierdzewnej szlifowanie, wiercenie i cięcie elementów stalowych montaż/...

16.04.202416.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Handlowiec Stacjonarny LUTRY Agrolok Sp. z o.o.

AGROLOK SP. Z O.O.AGROLOK SP. Z O.O.
Reszel

Opis www.agrolok.pl Zatrudnimy: Handlowców Stacjonarnych - odpowiedzialnych za prowadzenie sprzedaży telefonicznej oraz pozyskiwanie i obsługę klientów Miejsce pracy: Lutry OCZEKIWANIA: - łatwość nawiązywania kontaktów prowadzenia telefoniczny rozmów handlowych - chęć do nauki i rozwoju -...

20.03.202420.03.2024

Brand Master

PRO PEOPLE SP. Z O.O.PRO PEOPLE SP. Z O.O.
Mrągowo

Poszukujemy osób, które: są dyspozycyjne minimum 15 akcji w miesiącu po 5h (w tym weekendy) nie boją się nowych wyzwań oraz doświadczeń są uśmiechnięte, energiczne i łatwo nawiązują kontakty z innymi ludźmi są pełnoletnie Mile widziane: doświadczenie w sprzedaży prawo jazdy kat. B...

26.01.202426.01.2024