Filtruj

Praca Spawacz Mag - Gliwice

61-63 z 63 ofert pracy

Spawacz Mig Mag tg

GRZEGORZ ABRAMCZUKGRZEGORZ ABRAMCZUK
Tarnowskie Góry

Firma X-BUD zajmująca się produkcją i montażem nowoczesnych ogrodzeń poszukuje kandydata na stanowisko: spawacz. Od kandydata oczekujemy doświadczenia i umiejętności spawania metodą mig/mag 131/135 do wykonywania prostych konstrukcji, głównie ramki z profili stalowych zamkniętych. Praca w miłym zesp...

24.04.202424.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

SPAWACZ

PROJEKTOWANIE I OPTYMALIZACJA NOWOCZESNYCH ALTERNATYWNYCH ROZWIĄZAŃ TECHNICZNYCH PIONARTPROJEKTOWANIE I OPTYMALIZACJA NOWOCZESNYCH ALTERNATYWNYCH ROZWIĄZAŃ TECHNICZNYCH PIONART
Zabrze

Zakres obowiązków: Spawanie części stalowych, praca z rysunkiem technicznym, kontrola wizualna spoin oraz sprawdzenie zgodności wymiarów pospawanego elementu, zgłaszanie pomysłów usprawniających pracę Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe zawód - Spawacz staż pracy ogółem - lata: ...

23.04.202423.04.2024

Operator maszyn , Spawacz / Praca w NIEMCZECH / 2000€ netto

FORTUS WOTZKA SP. K.FORTUS WOTZKA SP. K.
Bytom

FORTUS WOTZKA sp. k., oferuje legalne i stabilne zatrudnienie pracownikom na terenie Polski oraz Niemiec w branży obróbki stali zbrojeniowej.Numer KRAZ 8645 Miejsce pracy: Sulz am NeckarZakres obowiązków:• Demontaż prętów• Palenie na mniejsze części elementów wielkogabarytowychWymagania:• Uprawnieni...